Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Plan lekcji 2019/2020

PLAN LEKCJI  na rok szkolny 2019/2020

Klasa I

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

ZAJ KREAT


J NIEM

EW


2

8:50-9:35

EW

J NIEM

EW

WF

EW

3

9:45-10:30

EW

INF

EW

EW

WF

4

10:40-11:25

J ANG

EW

EW

REL

EW

5

11:35-12:20

REL

EW

EW

J ANG

EW

6

12:35-13:20


EW

WF


J NIEM

Klasa II

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

EW

J NIEM


ZAJ KREAT

WF

2

8:50-9:35

WF

EW

J ANG

J NIEM

INF

3

9:45-10:30

EW

EW

REL

EW

EW

4

10:40-11:25

EW

EW

J NIEM

EW

EW

5

11:35-12:20

J ANG

EW

EW

EW

REL

6

12:35-13:20


EW

EW



7

13:30-14:15






Klasa III

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40


EW

REL

WF

ZAJ KREAT

2

8:50-9:35

REL

EW

J NIEM

EW

WF

3

9:45-10:30

EW

EW

EW

EW

EW

4

10:40-11:25

EW

EW

EW

EW

EW

5

11:35-12:20

EW

J ANG

EW


INF

6

12:35-13:20

J ANG


ZAJ KREAT



 Klasa IV

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40






2

8:50-9:35

J NIEM

ZAJ KREAT

J POL

REL

PRZYR

3

9:45-10:30

WF

J ANG

PLAST

J NIEM

J ANG

4

10:40-11:25

MAT

J POL

TECH

LW

J NIEM

5

11:35-12:20

J POL

INF

WF

WF

MAT

6

12:35-13:20

REL

MAT

PRZYR

J ANG

WF

7

13:30-14:15

MUZ

HIST

MAT

J POL

J POL

8

14:25-15:10



/WDŻ I sem



 Klasa V

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40


MUZ

TECH

/INF dz

J NIEM

2

8:50-9:35

BIOL

WF

PLAST

J POL

GEOG

3

9:45-10:30

REL

MAT

J POL

MAT

MAT

4

10:40-11:25

WF

HIST

WF

LW

J ANG

5

11:35-12:20

MAT

J POL

ZAJ KREAT

REL

HIST

6

12:35-13:20

J POL

J ANG



J POL

7

13:30-14:15

J ANG




WF

8

14:25-15:10





/INF ch

 Klasa VI

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

ZAJ KRAT

J POL

J ANG

J NIEM


2

8:50-9:35

GEOG

MUZ

REL

PLAST

MAT

3

9:45-10:30

J POL

WF

WF

REL

BIOL

4

10:40-11:25

J POL

TECH

HIST

LW

J POL

5

11:35-12:20

WF

MAT

J POL

MAT

J ANG

6

12:35-13:20

MAT

/INF dz

/WDŻ I sem

WF

/ INF ch

7

13:30-14:15




HIST


8

14:25-15:10




J ANG


Klasa VII

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

GEOG

J ANG


REL

GEOG

2

8:50-9:35

MAT

BIOL


FIZ

J NIEM

3

9:45-10:30

FIZ

MUZ

MAT

PLAST

J NIEM

4

10:40-11:25

CHEM

WF

HIST

LW

MAT

5

11:35-12:20

J POL

CHEM

WF

BIOL

J POL

6

12:35-13:20

J POL

REL

J POL

MAT

J ANG

7

13:30-14:15

WF

INF

/WDŻ I sem

/ DOR II sem

J ANG

HIST

8

14:25-15:10

ZAJ KREAT



J POL

WF

Klasa VIII

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

FIZ

WF

J POL

CHEM


2

8:50-9:35

CHEM

ZAJ KREAT

WF

MAT

J ANG

3

9:45-10:30

MAT

J POL

J NIEM

J POL

GEOG

4

10:40-11:25

J POL

MAT

MAT

LW

REL

5

11:35-12:20

WOS

EDB

HIST

HIST

J NIEM

6

12:35-13:20

WF

FIZ

ZAJ KRAT

BIOL

WOS

7

13:30-14:15

REL

J ANG

/DOR I sem

/WDŻ II sem

WF

/ INF ch

8

14:25-15:10

J ANG

/INF dz


J POL






 

Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 534
Odsłon : 137387

Legitymacje

Konto do wpłat za zagubione legitymacje oraz opłat za przedszkole

31 1020 2368 0000 2302 0595 9632

PKO BP SA Oddział 1 w Tarnowskich Górach



Start Plan lekcji 2019/2020