Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Plan lekcji 2018/2019

PLAN LEKCJI

Klasa I

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

J ANG

EW

J NIEM

J NIEM

J NIEM

2

8:50-9:35

EW

EW

REL

REL

EW

3

9:45-10:30

WF

EW

EW

EW

WF

4

10:40-11:25

EW

EW

EW

EW

E INF

5

11:35-12:20

EW

J ANG

EW

EW

ZW

6

12:35-13:20



EW

LOG


7

13:30-14:15






8

14:25-15:10







Klasa II

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

EW

J ANG

REL

EW

E INF

2

8:50-9:35

EW

EW

EW

EW

WF

3

9:45-10:30

EW

EW

EW

EW

EW

4

10:40-11:25

EW

EW

WF

EW

EW

5

11:35-12:20

J ANG

REL


ZKK


6

12:35-13:20






7

13:30-14:15






8

14:25-15:10








Klasa IV

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40


WF


WF


2

8:50-9:35

REL

J ANG

/INF DZ

PRZYR

J POL

3

9:45-10:30

J ANG

J POL

MAT

REL

MAT

4

10:40-11:25

MAT

MAT

J POL

LW

HIST

5

11:35-12:20

J POL

/INF CH

PLAST

J POL

J ANG

6

12:35-13:20

MUZ

ZKK

PRZYR

WDŻ (I sem)

ZAJ TECH

7

13:30-14:15

WF


WF



8

14:25-15:10







Klasa V

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40


ZW (MAT)


MAT


2

8:50-9:35

/INF CH

HIST

MAT

WF

J POL

3

9:45-10:30

REL

WF

WF

J POL

GEOG

4

10:40-11:25

J ANG

J POL

PLAST

LW

WF

5

11:35-12:20

MAT

BIOL

J POL

ZAJ TECH

REL

6

12:35-13:20

MUZ

MAT

J ANG

HIST

ANG

7

13:30-14:15

J POL

ZKK / INF DZ


LOG

WDŻ (I sem)

8

14:25-15:10


REW





 

Klasa VI

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

ZAJ KOMP


MAT

J POL

MAT

2

8:50-9:35

J ANG

PRZYR

PRZYR

MAT

J NIEM

3

9:45-10:30

MAT

J POL

J NIEM

(kult.- hist.)

J NIEM

HIST

4

10:40-11:25

J POL

J ANG

J NIEM

LW

J POL

5

11:35-12:20

PRZYR

MAT

WF

WF

J POL

6

12:35-13:20

WF

TECH

J POL

J ANG

WF

7

13:30-14:15

PLAST

REL

MUZ

HIST I SPOŁ

REL

8

14:25-15:10







Klasa VII

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

WF


WF


WF

2

8:50-9:35

MAT

BIOL

J POL

J NIEM

GEOG

3

9:45-10:30

FIZ

MAT

PLAST

J POL

J NIEM

4

10:40-11:25

CHEM

HIST

MAT

LW

J POL

5

11:35-12:20

BIOL

J POL

J ANG

MAT

FIZ

6

12:35-13:20

J POL

GEOG

MUZ

CHEM

REL

7

13:30-14:15

J ANG

WF

HIST

J ANG

/INF CH

8

14:25-15:10


REL

ZKK

/INF DZ


 

Klasa VIII

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

MAT


/INF DZ

REL

GEOG

2

8:50-9:35

FIZ

ZW (MAT)

J NIEM

J POL

MAT

3

9:45-10:30

BIOL

EDB

J POL

MAT

J POL

4

10:40-11:25

REL

J POL

WF

LW

J NIEM

5

11:35-12:20

WF

WOS

WOS

HIST

WF

6

12:35-13:20

J ANG

J ANG

HIST

WF

FIZ

7

13:30-14:15

J POL

MAT

J ANG

CHEM

CHEM

8

14:25-15:10


DOR.ZAW(I sem)

REW

ZKK

/INF CH

9

15:20-16:05



REW

REW inne


10

16:15-17:00




REW inne




Klasa III PG

Lp.


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:55-8:40

REL

J POL


MAT

WOS

2

8:50-9:35

MAT

WF

MAT

J POL

HIST

3

9:45-10:30

ZAJ ART

J ANG

CHEMIA

WF

J POL

4

10:40-11:25

WF

INF

J POL

LW

FIZ

5

11:35-12:20

HIST

MAT

J NIEM

J ANG

J NIEM

6

12:35-13:20

J POL

REL

WF

TECH

BIOL

7

13:30-14:15

EDB

GEOG


TECH

J ANG

8

14:25-15:10





ZKK
9
15:20-16:05





 

Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 349
Odsłon : 78914

Start Plan lekcji 2018/2019