Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wydarzenia Zdjęcia klasowe

Zdjęcia klasowe

Zdjęcia klasowe

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych uczniów.

 

 

Oddział przedszkolny

Wychowawca: mgr Barbara Kochanek

Uczniowie: Jonasz Budny, Jakub Gorol, Julia Gros, Mateusz Grosiak, Oliwia Janus, Szymon Kałuża, Martyna Kąkol, Michał Komarowski, Zofia Kozak, Weronika Mazur, Angelika Musik, Paulina Nawrat, Jakub Olczyk, Paulina Pająk, Maja Purgoł, Tomasz Rainich, Marcin Skutnik, Mateusz Skutnik, Julia Sokołowska, Błażej Zok.

 

Klasa I PSP

Wychowawca: mgr Bożena Musik

Uczniowie: Tomasz Bawecki, Anna Bien, Piotr Bolacki, Jan Brożek, Tomasz Klonowski, Aleksandra Kupczak, Michał Litwin, Martyna Marzec, Patryk Musik, Wiktoria Niewiadomska, Julia Pradelok, Jakub Płaszczymąka, Tobiasz Woś, Aleksandra Zok, Natalia Żuk.

 

Klasa II PSP

Wychowawca: mgr Mirosława Potempa

Uczniowie: Łukasz Baron, Daniel Bolacki, Gabriela Bolacka, Julia Dymarek, Oliwia Dziuk, Julia Golus, Martyna Hampel, Oliwia Kaczmarzyk, Klaudia Kroma, Jagoda Kupczak, Milena Łukasik, Paulina Maniura, Oliwia Mazur, Mateusz Michlik, Szymon Musik, Kamil Nokielski, Radosław Pakuła, Agata Porembska, Kacper Stępień, Martyna Żydziok.

 

Klasa III PSP

Wychowawca: mgr Joanna Janczyk

Uczniowie: Weronika Baron, Jakub Błaszczyk, Mateusz Ganczar, Aleksandra Gandyra, Weronika Hadyk, Filip Hartlik, Alex Jaskulski, Marta Jeziorska, Patryk Kocjan, Jakub Kolano, Dawid Kroma, Paweł Machura, Natalia Magiera, Paulina Musik, Paulina Sobczyk, Filip Sokołowski, Filip Stebel, Patryk Tkaczewski, Amelia Tyrała, Maciej Żydziok.

 

 

Klasa IV PSP

Wychowawca: mgr Laurencja Wons

Uczniowie: Jan Bolacki, Kasjan Ćwieląg, Dawid Grabczyk, Julia Harabas, Piiotr Mazur, Jakub Pakuła, Mateusz Ślimok, Zuzanna Zok, Paweł Żuk.

 

Uczniowie:Klasa V PSP

Wychowawca: mgr Katarzyna Skop

Uczniowie: Jakub Bolacki, Kamil Bonder, Agata Chludzińska, Sylwia Karbowska, Brandon Kłosek, Maciej Kot, Maria Kozak, Monika Maruszczyk, Laura Myrcik, Artur Müller, Mateusz Rupik, Jakub Świątek, Nikola Tomys, Wiktoria Zok.

 

 

Klasa VI PSP

Wychowawca: mgr Beata Bacior

Uczniowie: Dominika Bern, Jakub Czornik, Dawid Dragon, Eleonora Golasz, Weronika Kałuża, Filip Kąkol, Daniel Kocjan, Paweł Król, julia Machura, Martyna Majsterkiewicz, Sandra Pilarska, Natalia Pineles, Arkadiusz Rupik, Julia Skop, Tobiasz Skop, Paulina Swoboda.

 

Klasa I PG

Wychowawca: mgr Iwona Nowak-Magiera

Uczniowie: Rafał Balbierz, Wojciech Ciomek, Karolina Gros, Kacper Kaczmarek, Katarzyna Kalus, Wojciech Klyta, Jakub Kot, Danuta Magiera, Anna Majecka, Nikola Mazanek, Jakub Mirosławski, Monika Mryka, Denis Myrcik, Dominika Opara, Natalia Rupik, Martyna Stebel, Patryk Wiktor, Karolina Zok, Dawid Żydziok.

Klasa II PG

Wychowawca: mgr Maria Smyczek

Uczniowie:Justyna Baron, Łukasz Golus, Karol Grotecki, Robert Grotecki, Kamil Jasiński, Karolina Korzekwa, Julia Kot, Wiktoria Król, Magdalena Ogrodnik, Aleksander Olczyk, Wiktoria Osadnik, Krzysztof Pająk, Dominika Ślimok, Łukasz Tkaczewski, Natalia Wilczek, Laura Wochol, Wiktoria Zdebik, Damian Zok, Adrian Żydziok.

 

Klasa III PG

Wychowawca: mgr Estera Sornat-Frei

Uczniowie: Anita Bensz, Mateusz Bern, Kamila Bronder, Dominik Ciomek, Anna Katryniok, Grzegorz Knop, Kamil Kot, Rafał Lach, Paulina Maniura, Justyna Maruszczyk, Wiktoria Myrcik, Anna Steinhof, Oliwia Tomys, Anna Żuk.

 

Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 618
Odsłon : 175408

Legitymacje

Konto do wpłat za zagubione legitymacje oraz opłat za przedszkole

31 1020 2368 0000 2302 0595 9632

PKO BP SA Oddział 1 w Tarnowskich Górach



Start Wydarzenia Zdjęcia klasowe