Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wydarzenia Na stadionie

Na stadionie

"Na stadionie"

11 czerwca 2015r. grupa "Misiów" wybrała się na stadion "Unii - Kalety". Dzieci chciały zwiedzić stadion i wziąć udział w różnych rozgrywkach sportowych.

 

Wyjazd miał uświetnić wcześniej obchodzony "Dzień sportu" oraz "Dzień Dziecka". Wycieczka na stadion poprzedzona była różnymi pogadankami na temat dyscyplin sportowych, współzawodnictwa oraz właściwego zachowania się na boisku. Dzieci przygotowały się również poprzez ćwiczenia zręcznościowe i gimnastyczne.
Po stadionie oprowadził nas pan Jarosław Neumann. Dzieci zwiedziły pomieszczenia dla piłkarzy i szatnię, prysznice,pokój sędziowski, salę wypoczynkowa z telewizorem, gdzie zawodnicy mogą analizować swoją grę na boisku. Grupa mogła zobaczyć bogaty zbiór pucharów, nagród i medali, które zdobyły drużyny piłkarskie.
Później wszyscy przeszli na boisko. Dzieci zasiadły na trybunach, przeszły po boisku. Zobaczyły urządzenie zraszające trawę oraz przebiegły po bieżni, co sprawiło im największą chyba radość. Po biegu nastąpił krótki odpoczynek, a później pan Jarek zabrał dzieci na boisko kortowe, gdzie były przygotowane 4 stanowiska: rzut piłką do kosza, zbijanie kręgli, slalom piłki oraz rzut woreczkami do kosza. W imieniu członków klubu p. Jarek obdarował dzieci soczkami i wafelkami, które dzieci od razu zjadły.
Odwiedził nas również pan prezes Tomasz Galios, który bardzo cieszył się z odwiedzin dzieci oraz zachęcał do czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzieci dostały na pamiątkę naklejki klubu. Mogły również poczuć się jak prawdziwi piłkarze poprzez ubranie koszulek zawodników. Wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Na koniec "Misie" dostały lody. Dzieci podziękowały za miłe przyjęcie i obiecały, że będą częściej zaglądać na stadion.

Bardzo serdecznie dziękuję p. Jarkowi Neumannowi za przygotowanie i poprowadzenie gier sportowych.

Barbara Kochanek

GALERIA

 

Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 633
Odsłon : 184180

Legitymacje

Konto do wpłat za zagubione legitymacje oraz opłat za przedszkole

31 1020 2368 0000 2302 0595 9632

PKO BP SA Oddział 1 w Tarnowskich GórachStart Wydarzenia Na stadionie