Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wydarzenia Dzień Dziercka

Dzień Dziercka

Dzień Dziecka

1 czerwca 2021 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pikniku sportowo-rekreacyjnym, który odbył się na stadionie miejskim w Kaletach. Przy cudownej pogodzie dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach, zawodach sprawnościowych, różnorakich konkursach tematycznych i sportowych, a także w nauce tańca „Jerusalema”. W ramach imprezy odbył się również pokaz strażacki oraz konkurs wiedzy o ruchu drogowym, który przeprowadził burmistrz naszego miasta Klaudiusz Kandzia. Wszyscy napełnieni pozytywną i optymistyczną energią, pełni wrażeń, szczęśliwie wrócili do szkoły. Uśmiech i zadowolenie dzieci bezcenne. DZIĘKUJEMY!!!

ZDJĘCIA

 

Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 534
Odsłon : 137388

Legitymacje

Konto do wpłat za zagubione legitymacje oraz opłat za przedszkole

31 1020 2368 0000 2302 0595 9632

PKO BP SA Oddział 1 w Tarnowskich GórachStart Wydarzenia Dzień Dziercka