Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Młodzieżowa Rada Miasta
Młodzieżowa Rada Miasta

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta w Miotku

Oto głosy oddane przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Miotku: Aleksandra Balbierz (2 głosy), Grzegorz Bien (12 głosów), Krzysztof Cogiel (1 głos), Oliwer Hartlik (1 głos), Sylwia Grotecka (3 głosy) i Karol Maruszczyk (14 głosów). Do MRM zakwalifikowali się: Karol Maruszczyk, Grzegorz Bien, Sylwia Grotecka i Aleksandra Balbierz. Gratulujemy i przypominamy, że dzialalność w MRM jest służbą dla miasta i występowaniem w imieniu młodych mieszkańców Kalet!

 

Nasi kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta cz.6

Aleksandra Balbierz

O sobie: "Interesuję się sportem. W przyszłości myślę o ukończeniu studiów."

Program: Orlik dla Miotka! Plac zabaw, nowy piec dla szkoły, ocieplenie szkoły, więcej sportowych zajęć pozalekcyjnych, zajęcia na siłowni, więcej wycieczek, konkursów, zawodów między szkołą w Miotku a szkołą w Kaletach. 

 

Nasi kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta cz.5

Grzegorz Bien

O sobie: "Interesuję się gastronomią. W przyszłości chciałbym zostać kucharzem. W razie wyboru mnie na stanowisko radnego, będę odpowiedzialnie pełnić swoje obowiązki."

Program:  Orlik dla Miotka, młodzież marzy o Skateparku, budynek szkoły w Miotku wymaga remontu oraz potrzebuje nowego wyposażenia. W szkole można by zorganizować więcej zajęć pozalekcyjnych.

 

Nasi kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta cz.4

Krzysztof Cogiel

O sobie: "Interesuję się informatyką. Po gimnazjum wybieram się do szkoły o profilu matematyczno-informatycznym. W przyszłości pragnę zostać programistą. Lubię czytać książki."

Program: Pragnę działać dla dobra naszej szkoły, której potrzebny jest remont oraz nowy piec. Chciałbym również powalczyć o nowe książki do biblioteki szkolnej, nowy sprzęt sportowy oraz multimedialny, dodatkowe zajęcia z informatyki, więcej konkursów i dyskotek.

 

Nasi kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta cz.3

Sylwia Grotecka

O sobie: "Lubię pomagać innym bo świat jest piękny, a życie niezwykłe, wspaniałe i godne szacunku i miłości. Chciałabym ukończyć szkołę o kierunku pedagogicznym, prowadzić zajęcia w naszej szkole, w świetlicy środowiskowej i sprawować opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas wyjazdów na letni wypoczynek."

Program: "Moim celem jest utworzenie wolontariatu na terenie naszej gminy."

 Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 725 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 765
Odsłon : 268798

Legitymacje

Konto do wpłat za zagubione legitymacje oraz opłat za przedszkole

31 1020 2368 0000 2302 0595 9632

PKO BP SA Oddział 1 w Tarnowskich GórachStart Młodzieżowa Rada Miasta